7 OSÓB ZATRZYMANYCH W ZWIĄZKU Z POBICIEM PRACOWNIKÓW OCHRONY
Śródmiejscy policjanci postawili zarzut pobicia pięciu mężczyznom w wieku od 19 do 21 lat zatrzymanym w związku ze zdarzeniem, do którego doszło w niedzielę przed jednym z centrów handlowych. Policjanci zabezpieczyli także teleskopową pałkę oraz kastet. Funkcjonariusze nadal analizują nagrania z monitoringu, aby ustalić tożsamość innych osób biorących w tym zdarzeniu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.
Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, wszystko zaczęło się od sprzeczki pomiędzy jednym z mężczyzn a pracownikiem ochrony, który próbował go wyprosić z galerii. Mężczyzna wyjął w pewnym momencie z kieszeni pałkę teleskopową i uderzył nią w szybę drzwi, doprowadzając do jej stłuczenia.
Chwilę później między tymi samymi mężczyznami doszło do szarpaniny, która przerodziła się w bójkę i przeniosła na zewnątrz. W bójce uczestniczyły także inne osoby znajdujące się przed galerią, jak i pozostali pracownicy ochrony.
Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 5 najbardziej agresywnych osób w tym mężczyznę, który uszkodził drzwi. Policjanci zabezpieczyli także dwa tzw. baton, czyli metalową pałki teleskopową oraz kastet.
Dzięki wnikliwej analizie nagrań z kamer monitoringu śródmiejscy policjanci, dzień po zdarzeniu, zatrzymali kolejne dwie osoby mające związek z tą sprawą. To chłopak i dziewczyna, rodzeństwo w wieku 15 i 16 lat.
Policjanci nadal analizują nagrania z monitoringu, aby ustalić tożsamość pozostałych osób biorących udział w tym zdarzeniu, zatrzymać i postawić im zarzuty.
Patrykowi W., Oskarowi W., Damianowi P., Dariuszowi S. i Kamilowi C. za pobicie może teraz grozić do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
ZGINĄŁ 22- LATEK, KIEROWCA PODEJRZEWANY O SPOWODOWANIE WYPADKU MÓGŁ BYĆ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW
Policjanci zatrzymali kierowcę podejrzewanego o spowodowanie wypadku w którym zginął 22- latek, w chwili zdarzenia prowadzący pojazd najprawdopodobniej był pod wpływem narkotyków. Świadczy o tym znaleziona przy nim amfetamina, jak
ARESZTOWANY ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM
Mokotowscy patrolowcy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do kiosku znajdującego się na terenie dzielnicy. Zarzuty w tej sprawie usłyszał już 40-letni Dariusz G. Mężczyzna wpadł w trakcie pakowania
ROZPOZNAJESZ TĘ OSOBĘ?
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży portfela i późniejszej nieautoryzowanej transakcji w biletomacie. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!