ARESZT ZA KRADZIEŻ SAMOCHODU

ARESZT ZA KRADZIEŻ SAMOCHODU

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który skradzionym pojazdem uciekał przed policjantami. Jarosław D. podczas pościgu uderzył w ogrodzenie posesji. Wobec 39-latka sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych  kryminalni z Bielan ustalili, że za kradzieżą renault prawdopodobnie stoi 39-letni mężczyzna. Funkcjonariusze zorganizowali zasadzkę pod miejscem pracy 39-latka, gdzie zaparkowany był pojazd. Po pewnym czasie do pojazdu wsiadł Jarosław D., a gdy zorientował się, że  policjanci chcą go zatrzymać, zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli pościg za kierowcą, który w jednej z podwarszawskich miejscowości uderzył w ogrodzenie posesji i uciekł z miejsca zdarzenia.

Jarosław D. długo nie cieszył się wolnością, gdyż następnego dnia był już w rękach funkcjonariuszy. 39-latek już usłyszał zarzuty za kradzież z włamaniem samochodu o wartości 49 000 złotych. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous ZAGINĄŁ RYSZARD TEPEL
Next POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ PODEJRZANEGO O KRADZIEŻE Z WŁAMANIEM DO AUT

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANI O KRADZIEŻE AUT ZATRZYMANI

Śródmiejscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie i kradzież samochodu oraz usiłowanie kradzieży trzech innych pojazdów. Do zdarzeń doszło na niestrzeżonych parkingach. Łupem złodziei padły dwa te same modele

Warszawa na Sygnale 0 Comments

USIŁOWAŁ DOKONAĆ ROZBOJU NA POCZCIE

Wczoraj kilka minut po 20.00 do jednego z urzędów pocztowych na warszawskim Żoliborzu wtargnął mężczyzna i zagroził znajdującym się wewnątrz pracownikom i klientom, żądając wydania pieniędzy. Napastnik został po przeprowadzonych

Warszawa na Sygnale 0 Comments

„W DOMU JEST BOMBA, POŁÓŻ 100 TYS. NA WYCIERACZCE”

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zatrzymali 19-letniego mieszkańca województwa śląskiego, który w rozmowie telefonicznej poinformował mieszkankę Łomianek, że w jej domu jest bomba. Na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź